טיולים לתוך מחשבה ויופי:
הנכם מוזמנים להצטרף לרשימת המייל, להתעדכן ולפעמים – להצטרף לחוויה.

ללכת. לנוע. להיות בחוץ. להיות בטבע. לטייל, לצלם. להיות עם חברים. זו משאת הנפש.
להרחיק נדוד – לצאת מתוך חיינו – לטייל עם חברים – ולחזור אל המוכר והידוע. ללכת למקום אחר – ואחר כך לחזור הביתה.
ללמוד את העולם שהוא גדול נפלא ומסקרן. לגעת במציאות אחרת. לצלם. ולחזור הביתה עשירים יותר בהכרות עם העולם שלנו הנפלא


מה שקורה עכשיו

שמרו נא את התאריכים –

יום ששי  18.5.2018: בכפר תבור ובגבעת יואב – יום מלא צילומים ענין ויופי: מפגש חברים ושיח גלריה בתערוכת צילום "טבלה מחזורית" גבעת יואב שבדרום הרמה – ואחר כך ארוחת צהריים משותפת בביתי בכפר תבור ומסע כורסה (מפגש חוזר )  אל האיים הירוקים.
א. 09:45 – ניפגש  בגבעת יואב בגלריה "זרעים של צבע", עם שני אמנים מרמת הגולן: ציפי אחישחר, שהקימה את הגלריה בה מוצגת תערוכת צילומים גדולה ומרתקת שאצר עופר בלנק – "טבלה  מחזורית".
ב.  נרד לכפר תבור (50 ד נסיעה)  ובשעה 12:30 ניפגש בביתי לארוחה משותפת ומסע כורסה  "אל האיים הירוקים – אירלנד וניו זילנד" וגם נוסיף קצת על אלסקה: על מוסיקה  ונופי פרא, על מזג האויר ועל אגדות, על המאורים וקפטן ג'יימס קוק. … ועוד.


ובעניני צילום –

א. יום שני 14.5.2018 בשעה 19:00 – עם מועדון הצלמים באודיטוריום של בית יד לבנים בעפולה.   "לגעת באור – תערוכת צילומים" : על דרכנו המשותפת במועדון הצלמים של בית יד לבנים, מהו צילום עבורנו,  ועל התהליך האישי המרתק שעברנו כולנו.   

בתכנית: הרצאה – יפה כפיר: לגעת ברגש – לגעת באור.   הצגת העבודות על ידי המשתתפים.   ועוד הפתעות………..

ב. יום רביעי 30.5.2018  בשעה 16:30 – במועדון אביב": פתיחה חגיגית של תערוכת הצילום של מועדון הצלמים בכפר תבור.
בתכנית: הרצאה – יפה כפיר: לגעת ברגש – לגעת באור, הצגת העבודות על ידי המשתתפים. חברים בני משפחה ואוהבי צילום מוזמנים!!!
.

 . ל ה ת ר א ו ת !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


בהמשך השנה – מסעות עם חברים: בעבודה ובתכנון……. 


*התקיים – במערב הגליל – יום ששי 24.11 מפגש עם אנשים, שכנים.  ביקרנו בתמרה בגליל התחתון המערבי – בסדנה של אחמד כנעאן – פסל, יוצר, גלילי, ערבי, פלסטיני, ובן למשפחת פליטים . כן פליטים כמו בני משפחתי.
באעבלין בשכנות לתמרה ושפרעם: במקום הולדתה של הקדושה הפלסטינית מרים בווארדי – ובכנסיה היוונית על שם גיאורגיוס הקדוש.
שמחתי – להיפגש, לצלם, לשוחח, לטעום פה ושם ממטעמי האזור …. ובעיקר – לטייל יחד!  


התקיים – מפגש חברים בביתי, בשבת 12.11.2017 לכבוד ביקור של אשה נוסעת – מריה מספרד. שוחחנו, על החיים והזמן החולף – בראי המצלמה והתמונות. היה טוב! לחוות ביחד, לשוחח.


* התקיים – טיול לרמת הגולן באוקטובר 2017:  התערוכה  MEDITERANEAN בגלריה של ציפי אחישחר בגבעת יואב.  מפגש עם ציפי בעלת הגלריה – אשה מיוחדת, ושיחה על מפעל חייה. שיח גלריה בתערוכת הצילומים עם הצלם האוצר עופר בלנק  וגם – נפגשנו עם הצלמת רינה נגילה בתערוכת צילומים שלה על הגולן – ביקב רמת הגולן: גם טעמנו יין. נחשפנו לשתי תערוכות צילום שונות. מרתקות. היינו מעטים – והחוויה היתה עזה! תודה למשתתפים!


* התקיים  – מפגש חברים  התקיים ביום ששי 8.9.2017 – במלאת 14 שנים למותה של בתי יעל בפיגוע חבלני – בנושא אהבה, געגועים מלחמה והחיים עם הכאב: במשכן לאמנויות בעין חרוד איחוד – ובביתי בכפר תבור.
קיימנו שיח גלריה בתערוכה במלאת 50 שנה למלחמת ששת הימים בדגש על הצלם ג'יל קארון, צלם צעיר שאיבד את חיי במלחמות . בביתי – קיימנו ארוחת צהריים משותפת – וסדנת כתיבה עם טלי וייס על אהבה ומשפחה והחיים עם הכאב והשמחה. ביחד.  תודה לחברים שהשתתפו.

20170908_100642_001_resize_resize 20170908_131551_resize_resize


חזרתי בראשית אוגוסט – ממסע שרשים אישי: במינסק/בלארוס – שם אמי נולדה – ובעיירה קטנה ליד לבוב, אוקראינה – דובנו – שם נולד אבי. ועוד- בוורשה ובקרקוב….  ובמעברי ההרים שם חצו הפליטים, ובהם הורי, את האלפים מאימת הבריטים ועמי אירופה שגרשו אותם. הורי הותירו משפחות אשר נספו. הם עזבו, ניצלו, עלו… וחיו את הזיכרון בדומיה. כל חייהם


קיימתי שלושה מפגשים של נשים  נוסעות" מפגש של שיחה והקשבה  נשים ישראליות לבדן – שיוצאות למסע אישי להודו,  למשך זמן משמעותי.
איך היה, ואיך חזרו משם הביתה.

טיולים המועדון שהיו – בחו"ל

טיולים המועדון שהיו – בארץ