כמה דברים לקיץ….. יוני 2017

לפני הכל – מחרתיים יום חמישי .29.6.17 בשבע וחצי בערב בתל אביב – מפגש שלישי על נשים שנוסעות (לעתים) לבדן לתור את העולם – יש עוד מספר מקומות לחברות שמעוניינות.


חברי היקרים, 14 שנים חלפו מיום מותה של יעל בתנו. כל מילה מיותרת. לכן –  במקום טיול בסוף הקיץ….. מפגש חברים בעין חרוד / כפר תבור ביום ששי 8.9.2017 בבקר/צהריים.
אני שאיני הולכת לבתי קברות – התרגשתי ולמדתי הרבה בשיח גלריה במקבץ התערוכות  "אופוריה" במשכן לאמנויות בעין חרוד – חמישים שנה למלחמת ששת הימים.
מזמינה את חברי לשיח גלריה  בעין חרוד- וביתי, בכפר תבור – מפגש ושיחה על הכאב, השכול, ועל החיים שנמשכים.  אשמח לחברים שמעונינים לשתף בכל חלק מעולמם. אם לא יהיה חם מדי – נוסיף טיול של יום ששי אחרי הצהריים…..  רשמו בבקשה את התאריך –  ונהיה בקשר לפני: יום ששי 8.9.2017:  0930 – שיח גלריה (הכניסה בתשלום) במשכן לאמנויות בעין חרוד.  1130 – בביתי בכפר תבור – ארוחה משותפת ומפגש של שיחה, והקשבה על הכאב, החיים שנמשכים.


ב. מסע אישי לגמרי –  אני, בת להורים שלא אמרו דבר על שנות העקירה הנדודים הפליטות וההעפלה , אני יוצאת  לגעת: פעם ראשונה בחיי. בגיל 67. מינסק / בלארוס. דובנו/אוקראינה/פולין, וגם במעברי ההרים באוסטריה, במרומי האלפים,  שם חצה אבי הפליט את ההרים עם ילדים, בלילה בחושך, ליד ZELL AM ZE המרהיבה ומפליKRIMEL הנהדרים. יוצאת בעוד שבוע. אצלם וגם אכתוב. ואשתף מעט. ולא יודעת מה ואיך יהיה לי שם….. כמעט ואין לי שום פרטים. רק רצון להיות שם….


ג. ווידאותרפיהסיימתי שנת לימודים – התכנית לווידאותרפיה בניהולה של ד"ר ענת בוצר. תל אביב, באוניברסיטה, ביה"ס לעבודה סוציאלית.
הייתה שנה  מכוננת. חיבור של צילום, ווידאו – ורגשות. שנה של מבט פנימה אל תוך הנפש, חוויה של צמיחה ואהבה למשפחה, לחיים ולחברים. אשמח לספר למי שמתענין. הכנס השנתי של התכנית, בניהולה של דר ענת בוצר יתקיים בתל אביב  ב-11.7 (אני אהיה בוורשה..) הפרטים כאן

ד. עפיפון – לטייל עם חברים –  מועדון הצלמים: בשנה הקרובה יתקיים בימי א בבקר לחברים המבוגרים ב"מועדון אביב – כפר תבור" מועדון צלמים בהנחיה שלי.  באוקטובר – דצמבר, פעם בשבוע. נלמד על תולדות הצילום וצלמים חשובים,  על המצלמה ואיך מצלמים – נצלם הרבה – ונצא לשלושה ימי סיור. ונקיים תערוכה. אם יש ענין לחברים  – אפתח קבוצה נוספת לחברים שלי בשעות הערב: כתבו לי.

לכולכם – חיבוק חם, אהבתי כמו תמיד, שמחה בלב להיות בקשר – ובעיקר – להתראות, להשתמע.

יפה

השארת תגובה

כל הזכויות שמורות – יפה כפיר סימון

קובי משיח

גלילה לראש העמוד